Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne z główką wypukłą LUX z zegarem
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 790 mm główka kalendarza...
Kalendarze trójdzielne z dużą główką wypukłą LUX
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 860 mm główka kalendarza...
Kalendarze trójdzielne z główką wypukłą XXL
– wymiar całkowity kalendarza 370 x 810 mm główka kalendarza...
Kalendarze trójdzielne z główką wypukłą LUX spiralowane
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 790 mm główka kalendarza...
Kalendarze trójdzielne z główką wypukłą EKO
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 790 mm główka kalendarza...
Kalendarze trójdzielne ekonomiczne z główką płaską
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 680 mm - główka...
Kalendarze trójdzielne z główką wypukłą LUX
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 790 mm główka kalendarza...

Wyjątkowe kalendarze trójdzielne od producenta

Choć może się wydawać, że w dobie kiedy telefony zastępują nam komputery, notatniki i masę innych urządzeń, tradycyjne kalendarze odeszły w zapomnienie, to nic bardziej mylnego. Nadal mają swoje miejsce w naszych domach czy biurach, często pokryte masą notatek o ważnych dniach czy wydarzeniach. Jednym z najpopularniejszych wzorów są kalendarze trójdzielne. Producent dba  estetykę i wysoką jakość druku, dzięki czemu doskonale wyglądają.

Kalendarze trójdzielne do domu i biura

Kalendarze często stanowią ścienną ozdobę. Jeśli wybierzemy taki z ładną grafiką pasującą do wystroju i koloru ścian, to będzie się świetnie prezentował. Ale poza wyglądem, pełnią przede wszystkim funkcję organizacyjną – można na nich umieszczać notatki, zaznaczać ważne dni. To bardzo pomocne w planowaniu czasu zarówno w firmie jak i w domu. Takie przypomnienie o terminach płatności, czy wizytach lekarskich z pewnością się przyda.

Widok na trzy miesiące

Zdecydowanie fakt, że takie kalendarze składają się z osobnych kart na trzy miesiące jest sporym ułatwieniem. Dzięki temu mamy podgląd nie tylko na najbliższe ważne wydarzenia, ale także te za miesiąc czy dwa. Notatki będą dobrze widoczne, a to przydatne podczas planowania. Choć zajmuje on nieco więcej miejsca na ścianie to jednak doskonale spełnia funkcję organizera. A wiele grafik do wyboru czy nawet opcja umieszczenia własnego zdjęcia czy logo sprawia, że można go dopasować do każdego wnętrza. Ze wszystkich dostępnych modeli to właśnie one są najpopularniejsze – kalendarze trójdzielne. Producent zadba o druk wysokiej jakości, a kilka motywów do wyboru to spory plus.

Opcja kalendarza z personalizacją

Wśród upominków świątecznych kalendarze nie schodzą z listy tych najpopularniejszych, a wszystko to dzięki możliwości personalizacji. To upominek, który zawsze przywoła uśmiech na twarzy najbliższych, zwłaszcza jeśli na sztywnej części znajdzie się zdjęcie dzieci, wnuków czy chrześniaków. Z kolei dla firmy takie kalendarz z logo to super gadżet reklamowy, a identyfikacja marki jest tym co sprawia, że klienci wracają.

 

Nasza drukarnia w Markach oferuje również między innymi kalendarze jednodzielne i kalendarze spiralowane.

error: Alert: Content is protected !!