Kalendarze czterodzielne

Kalendarze czterodzielne z główką wypukłą EKO
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 885 mm główka kalendarza...
Kalendarze czterodzielne z główką wypukłą LUX
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 885 mm główka kalendarza...

Kalendarze czterodzielne od producenta

Czas świąteczny to nie tylko magia świąt, ale także ten moment kiedy planujemy upominki dla rodziny i najbliższych. Szczególnie kłopotliwe jest to jeśli prowadzimy własny biznes, a pomysły z roku na rok się kurczą. Warto, żeby to co podarujemy klientom czy kontrahentom było funkcjonalne, ale także zawierało logo czy nazwę firmy. I tu przychodzimy z pomocą, dostarczając gotowe rozwiązanie jakim są kalendarze czterodzielne. Producent zadba o wysoką jakość druku i szybki czas realizacji.

Świetny gadżet reklamowy

Pozostanie w pamięci klientów czy współpracowników to ważny element budowania marki. Na tej części kalendarza, która jest stała na wszystkie miesiące, warto więc umieścić zdjęcie czy grafikę nawiązująco do branży, logo i dane adresowe firmy. Taki kalendarz, zwłaszcza ładnie wykonany z pewnością będzie przyciągał spojrzenia innych, a zatem jest szansą, że firma zostanie zapamiętana przez kolejnych, potencjalnych klientów. Poza tym, kto nie lubi dostawać prezentów? To zawsze miły gest, świadczący o tym, że ktoś o nas pamięta. Wysyłka upominku do kontrahentów na pewno ich mile zaskoczy.

Kalendarz czterodzielny – Rozbudowany widok na cztery miesiące

Każdy kto prowadzi własny biznes wie, że planowanie nawet jeśli wybiega sporo w przód jest bardzo ważne. Dzięki aż czterem osobnym planszom z kolejnymi miesiącami, można na tym kalendarzu sporo zanotować, a czytelny wygląd sprawia, że nic nam już nie umknie. Możliwość dołączenia ciekawej grafiki sprawia, że całość się świetnie prezentuje. Na jasnych kartkach kalendarza zapiski są dobrze widoczne, dodatkowo wyszczególnione są święta i dni wolne.

Szybka realizacja

Jeśli jesteś z tych, co zakupy świąteczne zostawiają na ostatnią chwilę, to nie musisz się martwić.  Takie kalendarze czterodzielne producent postara się przygotować w ekspresowym tempie, a szybka wysyłka kurierska sprawi, że dotrze do Ciebie przed świętami. Warto jednak pamiętać, że koniec roku to zawsze gorący czas na tego typu upominki. Zadbaj więc o to, żeby dotarły w bezpiecznym czasie, tak aby zdążyć je jeszcze wręczyć innym.

 

Nasza drukarnia w Markach oferuje również między innymi kalendarze trójdzielne i kalendarze stojące.

error: Alert: Content is protected !!