Kalendarze jednodzielne

– wymiar całkowity kalendarza 315 x 505 mm główka kalendarza...
– wymiar całkowity kalendarza 315 x 505 mm główka kalendarza...

Kalendarz jednodzielne z drukarni – najlepsza jakość i dobra cena

Kalendarze to coś, co znajduje się w każdym biurze, a także w większości domów. Na ich kartach notujemy ważne wydarzenia, przypomnienia o nadchodzących wizytach lekarskich czy turnieje i zawody dzieci. To nie tylko ozdoba ścienna, ale też funkcjonalny organizer, pomagający zapanować nad chaosem w naszym życiu i kontrolować szybko upływający czas. Jedną z najpopularniejszych konstrukcji są kalendarze jednodzielne, które oferuje nasza drukarnia. Dbamy o wysoką jakość druku i estetyczny wygląd naszych produktów. 

Dlaczego warto wybrać kalendarz jednodzielny?

Jednodzielne kalendarze to dobre rozwiązanie z uwagi na fakt, że nie zajmują dużo przestrzeni. Poza sztywną okładką z wieloma fotografiami do wyboru, jest także druga część, ta z miesięcznym kalendarzem zrywką. Weekendy oraz święta są wyraźnie zaznaczone, a pomiędzy poszczególnymi dniami spokojnie zmieszczą się notatki przypominające o wydarzeniach. Powieszony w dobrze widocznym miejscu sprawi, że żadna wizyta lekarska już nie przepadnie. 

Taki kalendarz według własnego projektu to świetny upominek dla najbliższych z okazji świąt. Często są to projekty dla dziadków czy chrzestnych i przedstawiają zdjęcia najmłodszych członków rodziny.

Zamów swoje kalendarze jednodzielne w drukarni! 

Jeśli szukasz gadżetu reklamowego dla swojej firmy to świetną opcją są kalendarze jednodzielne. Drukarnia nie tylko zadba o ładny wygląd, ale często też wykonuje projekty zawierające logo firmowe. Można je później wręczyć kontrahentom, a to zawsze miły upominek. Wykonane na papierze o wysokiej jakości i z szybkim czasem realizacji to też opcja dla tych, którzy świąteczne upominki zostawiają na ostatnią chwilę. Warto jednak pamiętać, że im bliżej okresu świątecznego tym tych zamówień będzie więcej, dlatego nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę.

Zapraszamy do współpracy z nami w zakresie projektowania i produkcji kalendarzy jednodzielnych dla domu i biura.

W swojej ofercie mamy również między innymi kalendarze stojące i kalendarze trójdzielne.

error: Alert: Content is protected !!